Ramush Haradinaj për 8 Mars: Gratë janë mësuar të kullotin lule në këtë ditë

Kryeministri Haradinaj duket se as për 8 mars nuk i ka ndaluar deklaratat e tij skandaloze.

Sikurse edhe para disa ditëve, KM Haradinaj ka ofenduar prapë gratë kosovare, për të cilat ka thënë se janë simbol i kullotjes në çdo ditë viti, e veçanërisht me 8 mars, ku kullotin lule e dhurata të tjera.

“Nuk i kuptoj burrat që nuk e kanë kuptuar ende fshehtësinë shekullore që ‘gruaja e fut dreqin ne shishe’. Burri duhet me qenë vigjilent, e me e kuptu se gruaja do nga ai vetëm të kullosë të mirat e tij. Edhe me 8 mars, si në çdo 8 mars, gratë kullosin lule e dhurata.”, ka shkruar Ramushi në facebook-un e tij, jo aq të përfolur, me rastin e Ditës së 8 Marsit./Fjal te Grave

“Doni të uroj këto lezbiket unë tani”/ Burri ndalon makinën dhe shan gratë (VIDEO)

Në shumë zona të Tiranës gjatë ditës së sotme janë zhvilluar një sërë protestash me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Edhe në Tiranë, pranë Drejtorisë së Policisë në një nga zonat më të populluara janë zhvilluar tubime dhe protesta nga shoqëria civile.
Me këtë rast edhe trafiku është rënduar goxha duke sjellë kështu edhe irritim nga ana e shoferëve.

Por, edhe pse mendohej se ndalimi i makinës dhe dhënia e përparësisë ndaj protestës mund të konsiderohet si sensibilizim, një burrë theu cdo pritshmëritë e gazetares. I pyetur nëse po solidarizohej me protestën për faktin që ndaloi makinën ai u shpreh se nuk ka asnjë arsye të urojë lezbiket.

Ja si festohet 8-Marsi në Shqipëri dhe Kosovë, mashkujt Strpitiz….. (Video)

Këtë radhë, femrat në Tiranë janë lëshuar totalisht.

Video tregon shumë prej asaj që ndodhi mbrëmjen e 8 marsit 2019 duke gdhirë dita e sotme.

Në klubet më të njohura të Tiranës e Prishtinës meshkuj që bënin striptiz, kanë eksituar shumë vajza dhe gra të Tiranës, por edhe të tjera të ardhura nga rrethet.

Në Moscow Club Tirana, atmosfera ka qenë vërtet e ndezur.

https://youtu.be/9AFujGiXPWsI riu italian që quhet Roberto, nuk është fare lakuriq. Në video duket që organin gjenital e mban brenda në një “çorape”. I afrohet vajzës që po e filmon me celular dhe i jep një puthje. Ajo kërkon tjetër dhe përshëndetja nuk i refuzohet. Më pas, italiani afrohet para saj duke rregulluar me duar “çorapen”, ndërsa partneri në skenë e thërret që të afrohet. Dy italianët duken krejtësisht nudo në skenë. I kërkojnë spektatoreve një brohorimë dhe vajzat nisin ulërimat. Club-i mbushet nga thirrjet e vajzave. Është nata e 8 marsit! Festa sapo ka filluar!

8 Marsi në Shqiperi Special me Femra te Qoroditura
Burrat i ngrehin

Xhesika Ndoj E Tregon Komplet Gj0ksin Live Ne Emision, Cmendet Kastro Zizo (Video)

Shperthen njëra nga VIPat e estrades shqiptare .Këngëtarja Xhesika Ndoj është e ftuar e radhë në te Kastro Zizos në Rrokum Night. Ajo edhe këtë here është dukur mjaft provokuese…
Madje në disa rate Xhesikës i dalin në shesh edhe pjesët me intime të trupit ,

ajo vuri ne provokim te madh Kastron, me poshte kemi edhe nje pjese te emisionit ku jan pikerisht ato momente ku Xhesika i shfaq pjeset intime……….

Dëshmitarja më një version ndryshe: Shoferi i kamionit mbante dorën jashtë dhe thërriste “ikni, ikni”

Vlora Shala, dëshmitare e aksidentit të rëndë në Gjilan, ka theksuar se shoferi i kamionit ka paralajmëruar që te ikin nga rruga.

“E kam parë dhe e kam dëgjuar shoferin e kamionit teksa me dorën e nxjerrë jashtë kamionit kërkonte që të largoheshim. E kam dëgjuar edhe teksa bërtiste: Ikni, ikni”, tha ajo për KTV, raporton Gazeta Blic.Ndërkaq shoferi i traktorit, thotë se falë automjetit të tij, aksidenti kaloj pa shumë pasoja.

Një person ka mbetur i vdekur e rreth 30 të tjerë janë lënduar, pasi që një kamion ka dalë nga kontrolli, duke goditur disa vetura në Gjilan. Të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë dhe kanë vazhduar trajtimin në Gjilan dhe në Prishtinë. Policia i ka arrestuar dy persona në lidhje me rastin.

Abazi: Punë ka sa dush, po rinia po kanë qef me prit prej të tjerëve duke nejt n’kafe

Abazi: Punë ka sa dush, po rinia po kanë qef me prit prej të tjerëve duke nejt n’kafe

Këngëtari i njohur i Kosovës, Naim Abazi mendon se në Kosovë ka punë sa të duash, mirëpo janë rinia që nuk e dëshirojnë punën, e preferojnë kafën më shumë se sa punën sipas Naimit.

Gjithashtu Naim Abazi tha se të rinjëve më shumë i pëlqen që të qëndrojnë në kafe, se sa të punojnë ndonjë punë, për këtë arsyje nuk kanë të ardhura dhe mendojnë që të ikin në europë është më mirë.

Në Kosovë ka shumë punë çfarë të duash mund të punosh dhe të fitosh, amo me një kusht. Kushti është që të largohesh nga kafja që qëndron tan ditën atje dhe me punu hiq. Të rinjtë nuk dojnë me punu.

Ata duhet që të marrin shembull nga europa për punë, janë shumë të zgjuar, ata nuk rrinë tërë ditën në kafe sikur shqiptarët. Duhet me punu, kafën e pi në shtëpi, dhe jo tërë ditën atje, përfundoi Naim Abazi.

Ndodh edhe kjo në shqipëri ulet mbi tavoliën i plasin të pasmet mes emisionit (Video)

Vajza brenda në shtëpinë e tij është kapur në flagrancë nga kamera e fshehtë e emisionit investigativ “Stop”.Video do të publikohet sot në mbrëmje në Klan.

Nga pritja në shtëpinë e tij në Tiranë e deri te tentativat për puthje e prekje të vajzave, që kërkojnë shërim nga sëmundje të ndryshme shtype rekl,am dhe shiko videon.

Thaçi pas aksidentit në Gjilan merr këtë vendim

Presidenti Hashim Thaçi ka shkruar se aksidenti tragjik në Gjilan është ngjarje e hidhur e ditës së sotme, ndërsa kërkon që të shtohen masat e pasigurisë.
Për aksidentin ku mbeti i vdekur një person, ndërsa u lënduan rreth 20 personave, ka reaguar edhe presidenti Thaçi.

“Aksidenti tragjik në Gjilan, ku humbi jetën një qytetar dhe u lënduan shumë të tjerë është ngjarje shumë e hidhur e ditës së sotme. Familjes së të ndjerit i shprehim ngushëllime të thella. Të lënduarve u dëshirojmë shërim të shpejtë”, thuhet në postimin e Thacit.

Ai në Facebook ka shkruar se dukuria e aksidenteve është bërë shqetësuese dhe kërkon nga institucionet të shtohen masat e sigurisë.

“Dukuria e aksidenteve në komunikacion është shqetësuese. Kërkojmë nga institucionet e sigurisë që t’i rrisin masat e kontrollit, që të mos përsëriten aksidentet tragjike me jetë njerëzish dhe dëme tjera materiale”, ka shkruar Thaçi.

Ndryshe, në orët e pasditës një kamion ka humbur kontrollin, duke shkaktuar një aksident tragjik ku mbeti i vdekur Qerim Çoçaj.

Reagon Linda Morina oj Mihrije po ti spo dishe me shkru bre, më traktor te kisha shkel

Reagon Linda Morina oj Mihrije po ti spo dishe me shkru bre, më traktor te kisha shkel

Me shkrimi dhe gabimet qe i beri mirhrija siq duket e ka nervozu shum edhe Linden ku edhe ajo pas asaj qe shkrujati Mihrija
Të shumtë janë rastet kur këngëtaret shqiptar nuk dinë të shkruajnë mirë shqip, e shpesh nuk mungojnë rastet kur i shtojnë dhe anglishten “perfekte”, dhe bëhet një lëmsh i tërë,

Një gjë e tillë ka ndodhur me Mihrije Brahën, e cila për fat të mirë shkroi thjesht dy fjalë, e në këto dyja, dy gabime.
“Epopea e UQK-së”, shkruan Mihrije Braha në fotografinë e publikuar sot ku shihet pranë bashkëshortit të saj, Naimit si dhe një grupi valltarësh, duke harruar shkronjën “J” dhe “Ç”, saktësisht “Epopeja e UÇK-së”.

Siq duket linda morian e ka vrejtur dhe eshte e norveozuar tejet mase po qysh bre mihrije me shkru ashtu te kisha njek me traktor me ka si naime e ste kisha majt kurr per gru.

Nuk Me Intereson Pasuria Sepse Kam Boll, Ama Kërkojë Qe Te Jetë I Sinqert Për Lidhje Serioze

ku ajo kërkon qe te gjej një burrë i cili është i“fortë”ka karakteri dhe qe te jete i bukur per lidhje serioze.“nuk qene e martuar me pare,babi me ka kshilluar gjithmon qe te martohetm me shqiptar jo me te huaj dhe un kam vendosur qe te martohem me shqiptar jo me te huaj, sepse djemet i kemi ma te bukurit ne bot se paku un mendoj keshtu telefoni im gjendet ne infot . per te pare videon e plote shtip ne re.kkllam