April 12, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Ndalohet furgoni në Portin e Durrësit, shoferit e pasagjerit i gjejnë orë dore e bizhuteri të fshehura në trup

Në Portin e Durrësit është evidentuar dhe goditur një tjetër rast i fshehjes dhe kontrabandës së sendeve e mallrave.

Kështu njoftohet se janë kapur disa sende me vlerë si ora e bizhuteri në një mjet tip furgon me targë AB 183 LZ, që drejtohej nga shtetasi E.S., e me pasagjer shtetasin M.R.

Atyre iu gjendën të fshehura në trup një pako me disa orë dore dhe sende të tjera me vlerë, të mbështjella me celefon.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image