April 17, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Plas sherri në një lokal në Vlorë, ndërhyjnë efektivët e FNSH

Konflikti midis dy personave brenda një lokali në lagjen “Pavarësia” të Vlorës, ka bërë që në zonë të zbarkojnë efektivët e FNSH-së.

Një prej të rinjve i përfshirë në konflikt sapo ka parë policinë është larguar me vrap.

Ai është ndjekur nga efektivët e policisë, por ka qenë i pamundur neutralizimi i tij.

Pasi janë thirrur përforcime dhe forcat e FNSH kanë mbërritur në vendngjarje, është bërë e mundur edhe gjetja e personit të përfshirë në konflikt, në një  pallat të braktisur.

Ai është vënë në pranga dhe konflikti është shuar duke mos agravuar më tepër.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image