April 12, 2024
Tirana, Albania
Lajmi i fundit Politikë

“Turp, ja ku u katandis revolucioni”, Basha: Po amnistohen zyrtarë dhe drejtorë të dënuar nga SPAK!

Kreu i PD-së zyrtare, Lulzim Basha, në një prononcim para gazetarëve në nisje të seancës në Kuvend, i qëndron deklaratave të tij se amnistia penale është një pazar mes mazhorancës dhe Rithemelimit.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image