May 27, 2024
Lifestyle

Dua Lipa sfidon motin e Londrës, tregon këmbët e tonifikuara teksa ecën rrugëve të qytetit

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa veshi një pallto të gjatë jeshile me një mini fustan të zi teksa doli për ecje në Londrën me shi ditën e sotme. Dua veshi një xhaketë lëkure elegante jeshile të cilën e kombinoi me çizme me taka deri tek gjuri.

Bukuroshja u shfaq tejet në humor teksa endej nëpër rrugë, duke mbajtur çantën e saj Prada në dorë. Dalja e saj ditën e sotme ishte a para pas udhëtimit në Paris, Francë me të dashurin Callum Turner.

Dalja e saj e fundit krah të dashurit u diskutua shumë pasi ndodhi nje incident mes badigardit të Duas dhe një fanseje të saj.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image