May 13, 2024
Tirana, Albania
Kronikë

Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dy vajzat e tij të mitura, arrestohet 39-vjeçari në Kukës

Një 39-vjeçar është vënë në pranga në Kukës pasi dyshohet se ka dhunuar psikologjikisht bashkëshorten dhe ngacmuar seksualisht dy vajzat e tyre të mitura.

Siç bën të ditur policia, 39-vjeçarit iu gjetën në banesë, 14 kapsolla detonatore, 2 fitilë zjarrpërcjellës, 1 garantë ofensive dore dhe 5 krehra automatikësh.

Municioni luftarak u sekuestrua nga Policia.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image