May 13, 2024
Tirana, Albania
Bota Lajmi i fundit

Vrasja e vajzës 2-vjeçare në Serbi, ndërron jetë një nga bashkëpunëtorët në burg

Policia serbe njoftoi sot se një nga bashkëpunëtorët e dyshuar të vrasësve të një fëmije 2-vjeçar, trupi i të cilit nuk është gjetur ende, ka ndërruar jetë në burg mëngjesin e sotëm për shkaqe natyrale. Në deklaratën e policisë serbe thuhej se ai u sëmur herët në mëngjes dhe mjeku ka konstatuar se ai ka vdekur shkaqe natyrale.

Vogëlushja Danka Iliç u zhduk më 26 mars nga qyteti lindor i Borit, me fytyrën e saj që dominonte kryetitujt për 10 ditë përpara se autoritetet të njoftonin dy arrestimet e para të mërkurën.

Dy të arrestuarit, drejtuesi dhe pasagjeri i një automjeti, kanë rrëfyer se vogëlushja e sapo marrë nga prindërit e saj, është marrë nga makina dhe është vrarë. Ndërsa hetimet vijojnë për gjetjen e trupit të fëmijës.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image