June 5, 2024
Lifestyle

Pas debateve, Erjola shpërthen në lot me të bërtitura: Turp t’ju vijë, jeni të shpifur të gjithë

Erjola ka shpërthyer në lot pas debateve të shumta me Gracianon ditën e sotme, por edhe me banorët e tjerë.

Banorja ka reaguar me të bërtitura duke u thënë banorëve se ‘jeni të gjithë të shpifur’ dhe ‘më bëtë të qaja edhe për ditëlindje të mamit’.

 “Po më prekin shumë, ju turp t’ju vijë për ditëlindje të babit më bëni të qaj dhe ditëlindje të mamit. Ju pje*sha në situata. Një skizofrene më hodhi tortën dhe një tjetër vini më prekni, ikni me gjithë situata, ma shpifët, njerëz të shfazuar. Me ju nuk flas dot ndryshe, jeni të shpifur të gjithë. Për çdo gjë ma shpifën, më thonë zar se rri me një njeri që dua ma shpifën”-u shpreh Erjola mes lotësh.