May 13, 2024
Tirana, Albania
Politikë

“Njëri majë pallatit, tjetri në delirin e madhështisë”, Spiropali ironizon deputetët e opozitës

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, duke folur në seancën e sotme plenare, ka ironizuar deputetët e opozitës, duke u kërkuar të japin opinionet e tyre lidhur me deklaratat e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kreut të PL-së, Ilir Meta lidhur me SPAK.