May 27, 2024
Lifestyle

Snoop Dogg “i fiksuar” pas këngëtareve shqiptare, pas Loredanës e Bebe Rexhës një tjetër yll i shtohet listës së personave që ai ndjek

Reperi i njohur amerikan Snoop Dogg është tejet aktiv në mediat e tij sociale sidomos në Instagram. Lëvizja e tij e fundit ka habitur fansat e tij shqiptar pasi ishte diçka që askujt nuk i kishte shkuar në mendje.

Së fundmi reperi me famë botërore ka ndjekur (follow) në Instagram këngëtaren shqiptare Kida. Nuk dihet ende arsyeja e kësaj por tashmë ata ndjekin njëri-tjetrin.

Nuk është hera e parë që reperi ndjek një këngëtare me origjinë shqiptare. Në listën e tij prej 7480 personash që ndjek janë edhe këngëtaret Bebe Rexha me të cilën janë takuar disa herë, Dua Lipa, Rita Ora dhe Loredana.