May 13, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Aksident në aksin Lezhë-Laç, makina përplaset me shtyllën e ndriçimit

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit.

 

Një automjet tip “Audi” është përplasur me shtyllën e ndriçimit të rrugës, por fatmirësisht nuk patur persona të lënduar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.