May 27, 2024
Lifestyle

U paraqit në Met Gala e shoqëruar, zbulohet identiteti i mashkullit misterioz pranë Shakirës

Këngëtarja kolumbiane Shakira kishte veshur një fustan të kuq mahnitës që tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në Met Gala. Krahas hyrjes së saj plot stil Shakira ishte e shoqëruar edhe nga një mashkull misterioz, i cili bëri disa foto me të.

 

Që nga ndarja e saj nga Gerard Pique, Shakira është bërë një figurë akoma më publike, duke u zhvendosur në Miami dhe duke marrë pjesë në të gjitha llojet e ngjarjeve sociale dhe publike. Ajo gjithashtu mori pjesë në Met Galan e saj të parë e veshur me një fustan Carolina Herrera, duke marrë vlerësime tejet pozitive.

Bëhet ne dije se mashkulli krah saj është Wes Gordon, drejtori kreativ i Carolina Herrera dhe një pjesë kyçe në pamjen e saj atë ditë. Gjatë ecjes së Shakirës në tapetin e kuq, Gordon siguroi që çdo pjesë e veshjes dhe pamjes së saj të vendosej dhe të mbulohej siç duhet.

Në video të ndryshme që janë shpërndarë në internet, Gordon shihet duke rregulluar bishtin e fustanit.