May 27, 2024
Kronikë Lajmi i fundit

EMRI/ Vritet me armë zjarri polici i “Shqiponjave” në Baltëz të Fierit, shkak një sherr i çastit mes tij dhe autorit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në fshatin Baltëz të Fierit, ku raportohet se, gjatë një konflikti të çastit, ka mbetur i vdekur një punonjës policie i repartit “Shqiponja”.