June 20, 2024
Kronikë Lajmi i fundit

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon mbi trafikndarëse

Një aksident ka ndodhur, mesditën e kësaj të premteje, në autostradën “Tiranë-Durrës”. Një automjet tip “Opel”, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trafikndarëse.

Fatmirësisht, nuk raportohet për persona të lënduar. Sikurse mund të shihet edhe nga fotoja, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.