June 5, 2024
Kronikë Lajmi i fundit

FNSH e RENEA kontrolle në banesat e rivalëve të Ervis Martinajt! Policia “zbarkon” në shtëpinë e vëllezërve Erlis dhe Leonard Duka

FNSH dhe RENEA kanë zhvilluar një aksion në disa zona në Tiranës dhe jashtë kryeqytetit.

Raportohet se kontrollet po zhvillohen në banesat e vëllezërve Erlis dhe Leonard Duka në Fresk.

Gjithashtu raportohet se po policia ka “zbarkuar” edhe në shtëpitë e disa personazheve të tjerë të njohur për armiqësinë e tyre me Ervis Martinaj.

Biznesmeni rezulton i zhdukur prej muajit gusht 2022 dhe nuk dihet ende asgjë për fatin e tij.