June 5, 2024
Lifestyle

Luiz Ejlli dhe Getoar Selimi publikojnë bashkëpunimin e shumë pritur! Ja si titullohet kënga e tyre

Getoar Selimi, ka bashkuar forcat me Luiz Ejllin për të sjell një projekt të ri muzikor. “Ding Ding”, quhet kënga më e re e dyshes e cila është publikuar pasditen e sotme.

 

Këtë herë fituesi i ”BBV2”, vjen me një stil shumë ndryshe, larg baladave. Getoar Selimi ka qenë një përkrahës i madh i Luizit gjatë kohës që ishte në “Big Brother”.

 

Me siguri ky do të jetë një prej bashkëpunimeve më të mirë të dyshes, i cili do t’ju shoqërojë përgjatë gjithë verës.

 

Për vetem 3 orë nga publikimi i projektit të tyre muzikor ai numëron plot 165 mijë klikime.