June 19, 2024
Lajmi i fundit Sport

Partizani, finalisti i parë për titullin kampion

Partizani është finalisti i parë i “Final Four”.

 

Të kuqtë mundën Skënderbeun në ndeshjen e parë gjysmëfinale dhe tanimë presin emrin e skuadrës që do të kenë përballë më datë 26 maj.

 

Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Bintsouka, në minutën e 48.

 

Kundërshtari i Partizanit do të dalë nga çifti Egnatia-Vllaznia.