April 24, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse/ Stafi i Bibby Stockholm në Britani u tall me vdekjen e Leonard Farrukut:

Vdekja e të riut shqiptar, Leonard Farruku, në qendrat e emigrantëve në Britani vijon ende prej muajsh në vëmendjen e.

Lifestyle

Pesë gjëra që nuk i dinit për Gestapon, policinë sekrete gjermane

Me përhapjen e pushtimit gjerman në Evropë, Gestapo (shkurtesa e Geheime Staatspolizei (Policia Sekrete e Shtetit) u bë krahu politik.

Politikë

Pse mungon në tubimet kundër Veliajt? Basha: S’bëhet protestë me Ilir Metën

Lulzim Basha e konsideron Ilir Metën, arsyen kryesore pse ai dhe përfaqësues të PD-së zyrtare munguan në protestat që Aleanca.

Add Your Heading Text Here