April 17, 2024
Tirana, Albania

Top Stories

Latest News

Lifestyle

Victoria Beckham zbulon pijen që e mban në formë

Pas fizikut të patëmetë të Victoria Beckham duket se fshihet uthulla e mollës. Ish- Spice Girl dhe stilistja britanike zbuloi.

Read More
Kosova Lajmi i fundit

Vuçiç hakmerret për KiE, ndalohen qindra kosovarë në kufij, mes tyre zv.drejtori i policisë

Mbi 300 shtetas kosovarë janë ndaluar në pikat kufitare që lidhin Kroacinë me Serbinë dhe Hungarinë me Serbinë, nga ajo.

Read More
Politikë

Sulmet e Metës, SHBA, BE e Britani njëzëri: Të papranueshme deklaratat kundër SPAK

Delegacioni i Bashkimit Evropian në Tiranë ka reaguar ndaj sulmeve që janë bërë në drejtim të Altin Dumani nga Ilir.

Read More
Aktualitet Lajmi i fundit

“Zyrtarë policie punojnë me krimin”, Balla ia kthen Dumanit: Asnjë dekonspirim, na besojnë partnerët

Një pyetje mbi bashkëpunimin mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë në luftën kundër kriminalitetit, i dha mundësinë Taulant Ballës t’i.

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

“Më detyroi gangsteri që arrestova”, ish-polici shqiptar kapet në shtëpi bari në Skoci

Dy vite pas hekurave do të duhet të qëndrojë një ish-efektiv policie nga Shqipëria, pasi u arrestua nga policia britanike.

Read More
Subscription Form

HOT CATEGORIES

POPULAR NEWS

All

Get The Best Blog Stories
into Your inbox!