April 18, 2024
Tirana, Albania
Bota Lajmi i fundit

Vrasja e vajzës 2-vjeçare në Serbi, ndërron jetë një nga bashkëpunëtorët në burg

Policia serbe njoftoi sot se një nga bashkëpunëtorët e dyshuar të vrasësve të një fëmije 2-vjeçar, trupi i të cilit nuk është gjetur ende, ka ndërruar jetë në burg mëngjesin e sotëm për shkaqe natyrale. Në deklaratën e policisë serbe thuhej se ai u sëmur herët në mëngjes dhe mjeku ka konstatuar se ai ka vdekur shkaqe natyrale.

Read More
Bota Lajmi i fundit

Vdekja e 2-vjeçares në Serbi, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit, Vuçiç: Do shqyrtojmë dënimin me vdekje

Kërkimet për gjetjen e trupit të 2 vjeçares Danka Iliç vijojnë ende në mënyrë intensive, ndërsa dy 50-vjeçarë janë arrestuar për vrasjen e saj. Siç njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme në Serbi, dhjetëra policë duke përdorur pajisjet më moderne, aktualisht janë duke e kontrolluar shpellën e Lazarevit, e cila ndodhet rreth tre kilometra larg

Read More
Bota Lajmi i fundit

Serbi, dy të arrestuar për vrasjen e një 2-vjeçareje, ishte zhdukur javën e kaluar

Vajza 2-vjeçare Danka Iliç që rezultonte e zhdukur prej 26 Marsit është vrarë. Policia serbe ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen e saj njoftoi presidenti Aleksandar Vuçiç në një seancë speciale të qeverisë serbe. “Kemi një lajm të keq për fëmijën nga Bori; Danka Iliç është vrarë,” tha Vuçiç, për mediat serbe. “Policia

Read More