April 24, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik në Këlcyrë, identifikohen viktimat

Në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur një ditë më parë në Këlcyrë, ku humbën jetën 8 persona, mësohet se është arrestuar në Shkodër Agustin Gjeta, personi që ka marrë me qira makinën. Mësohet se është ndaluar edhe Ramazan Dekovi, ndërsa janë identifikuar tre shtetas, të cilët janë të gjithë nga Pakistani, me moshë nën

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

Aksidenti në Këlcyrë, reagon Avokati i Popullit: Kambanë alarmi!

Avokati i Popullit ka reaguar në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur mëngjesin e djeshëm në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, shtatë emigrantë dhe shoferi i automjetit nga Shkodra. Në një postim në rrjetet sociale, Avokati i Popullit e quan ngjarjen një kambanë alarmi për forcimin e masave ndaj kontrollit të emigrimit të paligjshëm,

Read More