April 18, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Aksidenti në Këlcyrë, reagon Avokati i Popullit: Kambanë alarmi!

Avokati i Popullit ka reaguar në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur mëngjesin e djeshëm në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, shtatë emigrantë dhe shoferi i automjetit nga Shkodra. Në një postim në rrjetet sociale, Avokati i Popullit e quan ngjarjen një kambanë alarmi për forcimin e masave ndaj kontrollit të emigrimit të paligjshëm,

Read More