April 17, 2024
Tirana, Albania
Lajmi i fundit Sport

As babai i Neymar dhe as Depay, zbulohet kush pagoi 1 milion euro për lirinë e Dani Alves

Dani Alves rifitoi lirinë pavarësisht se u dënua me 4 vite e gjysmë burgim për përdhunim teksa pagoi 1 milion euro. Shumë spekulime dhe emra kanë dalë nëpër media si personat që paguan kushtin e ish-mbrojtësit brazilian të Barcelonës, por që shpejt janë hedhur poshtë. Së fundmi, raportohet se ka qenë një revistë braziliane ajo

Read More