April 18, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Sherr mes adoleshentësh në Elbasan, plagoset me thikë 16-vjeçari

Tre të mitur janë përfshirë në një sherr që ka degraduar në përdorimin e mjeteve të forta dhe thikave në qytetin e Elbasanit. Policia bën të ditur se dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, 17-vjeçari i arrestuar ka dëmtuar lehtë me mjet prerës (thikë) 16-vjeçarin dhe ka dhunuar fizikisht 14-vjeçarin, ndërsa këta

Read More