April 12, 2024
Tirana, Albania
Aktualitet Lajmi i fundit

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, Balla: Shumë i prekur!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për aksidentin tragjik të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Balla shprehet i prekur nga kjo ngjarje e rëndë, ku mbetën të vdekur 7 shtetas të huaj emigrantë nga vendet e treta dhe drejtuesi i mjetit një shtetas shqiptar. Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima Gjithashtu nënvizon se Ministria

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme, të cilët po transportoheshin me një automjet tip Benz, si dhe drejtuesi i tij Sokol Ismeti. Makina me klandestinë është

Read More