April 18, 2024
Tirana, Albania
Bota Lajmi i fundit

Shteti hebre ndryshon GPS, CIA lajmëron Izraelin: Irani mund t’ju sulmojë brenda 48 orëve!

CIA ka dhënë një paralajmërim serioz për Izraelin: Irani mund të tentojë një sulm ndaj shtetit hebre gjatë 48 orëve në vijim, si reagim për bombardimet në konsullatën e tij në Damask të Sirisë. Këtë e raporton media Haaretz, që shkruan se sulmi nga Teherani mund të ndodhë me një shi raketash dhe dronësh ndaj

Read More