April 18, 2024
Tirana, Albania
Politikë

Kallëzimi i Metës, vjedhja tek Partia e Lirisë, Prokuroria e Tiranës regjistron hetim

Prokuroria e Tiranës ka regjistruar një hetim penal mbi kallëzimin e bërë nga kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, për vjedhjet e një pajisjeje elektronike, DVR, dhe dëmtimin e rrjeteve kabllore në selinë e kësaj partie. Burime pranë prokurorisë bënë me dije se hetimi është regjistruar pa emra personash të dyshuar. Në kuadër të

Read More