April 24, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik në Këlcyrë, identifikohen viktimat

Në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur një ditë më parë në Këlcyrë, ku humbën jetën 8 persona, mësohet se është arrestuar në Shkodër Agustin Gjeta, personi që ka marrë me qira makinën. Mësohet se është ndaluar edhe Ramazan Dekovi, ndërsa janë identifikuar tre shtetas, të cilët janë të gjithë nga Pakistani, me moshë nën

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

Aksidenti në Këlcyrë, reagon Avokati i Popullit: Kambanë alarmi!

Avokati i Popullit ka reaguar në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur mëngjesin e djeshëm në Këlcyrë, ku humbën jetën tetë persona, shtatë emigrantë dhe shoferi i automjetit nga Shkodra. Në një postim në rrjetet sociale, Avokati i Popullit e quan ngjarjen një kambanë alarmi për forcimin e masave ndaj kontrollit të emigrimit të paligjshëm,

Read More
Aktualitet Lajmi i fundit

Aksidenti me tetë viktima në Këlcyrë, Balla: Shumë i prekur!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar për aksidentin tragjik të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Përmet. Balla shprehet i prekur nga kjo ngjarje e rëndë, ku mbetën të vdekur 7 shtetas të huaj emigrantë nga vendet e treta dhe drejtuesi i mjetit një shtetas shqiptar. Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima Gjithashtu nënvizon se Ministria

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme, të cilët po transportoheshin me një automjet tip Benz, si dhe drejtuesi i tij Sokol Ismeti. Makina me klandestinë është

Read More