April 17, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

Çfarë do të thotë kur ëndërroni për ish-in tuaj? Ja shpjegimi

Të ëndërrosh për një ish mund të jetë tepër konfuze. Edhe nëse mendoni se jeni shkëputur nga marrëdhënia, ajo mund të rishfaqet dhe të shkaktojë pyetje si: Çfarë do të thotë kur ëndërroni për ish-in tuaj? Pse vazhdon të ëndërrosh për një ish? A do të thotë kjo që ju duhet të ktheheni bashkë? “Ëndrrat

Read More
Lifestyle

“Fillova të pi duhan sërish”/ Machine Gun Kelly i dëshpëruar pas prishjes së fejesës me Megan Fox

Disa ditë pasi aktorja Megan Fox zbuloi publikisht se e kishin prishur fejesën, Machine Gun Kelly postoi një story në Instagram. Këngëtari ka postuar një video në llogarinë e tij personale, në të cilën shihet në skenë me reperin Trippie Red. Siç shihet në klipin e shkurtër dhe konfirmohet nga vetë fjalët e tij, Machine

Read More
Lifestyle

Njihuni me njeriun që sheh “demonë”

59-vjeçarit Victor Sharrah, simptomat e tmerrshme i nisën një mbrëmje dimri në Neshvill, Tenesi. “Sapo u zgjova, u ula në divan dhe nisa të shoh TV. Kur shoku im hyri në dhomë u tmerrova nga ajo që pashë. Më pas hyri e dashura e tij dhe fytyra e saj më ngjante njëlloj e frikshme”, tregon

Read More