April 18, 2024
Tirana, Albania
Bota

Atentat në Bari, vritet me pistoletë nipi i bosit të mafies

Një personazh i rëndësishëm i krimit në Itali, është ekzekutuar mbrëmjen e kaluar në Bari, në një atentat me armë zjarri. Raffaelle “Lello” Capriati, djali i Sabinos dhe nipi i Tonino Capriatit, ky i fundit bosi historik i klanit mafioz me të njëjtin emër nga Bari i vjetër, u qëllua disa herë me pistoletë në

Read More