April 18, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, njëra shpërthen në flakë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Larushk të Fushë- Krujës. Në aksident janë përfshirë një makinë tip “Benz” dhe një tip “Golf 5”. Pas përplasjes një nga automjetet ka shpërthyer në flakë. Raportohet se nuk ka viktima dhe as të plagosur. Mjeti është përfshirë nga flakët, por drejtuesi ka mundur të dalë

Read More
Kosova Lajmi i fundit

Tjetër incident në Mitrovicë, digjet makina e ish-policit

Një tjetër incident është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Mitrovicën e Veriut, ku persona të panjohur i kanë vënë flakën një makine të parkuar në pronësi të një efektivi policie. “Të mërkurën në orën 05:30 është djegur një veturë para një ndërtese. Nuk ka të dyshuar. Hetimi në vendngjarje ka përfunduar dhe

Read More