April 17, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

“Fillova të pi duhan sërish”/ Machine Gun Kelly i dëshpëruar pas prishjes së fejesës me Megan Fox

Disa ditë pasi aktorja Megan Fox zbuloi publikisht se e kishin prishur fejesën, Machine Gun Kelly postoi një story në Instagram. Këngëtari ka postuar një video në llogarinë e tij personale, në të cilën shihet në skenë me reperin Trippie Red. Siç shihet në klipin e shkurtër dhe konfirmohet nga vetë fjalët e tij, Machine

Read More
Lifestyle

Megan Fox heq dorë nga flokët rozë, një epokë e re nis për të

Aktorja e njohur Megan Fox vendosi të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Fox njihet për ndryshimet e guximshme në pamjen e saj, ku më e fundit është ajo me flokët rozë. Mirëpo, duket se ngjyra rozë i është mërzitur, ndaj këtë herë ka provuar diçka ndryshe. Në një postim që Megan ka bërë

Read More