April 12, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Vrasja e Aurelio Dervishit, vajza që u bë “mollë sherri” nuk mori pjesë në varrim, u “zhduk” edhe nga rrjetet sociale!

Vajza 17-vjeçare, e cila dyshohet se u bë “mollë sherri” për vrasjen e Aurelio Dervishit, nuk ka marrë pjesë në varrim e 18-vjeçarit. Dy shokët e viktimës për emisionin “Me zemër të hapur” të moderatores Evis Ahmeti u shprehën se as adoleshentja dhe as 16-vjeçarja që ndodhin në makinë me ta në mbrëmjen e krimit,

Read More