April 17, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Donte të vriste politikanët, dënohet me 6 vite burg Antonio Leka

Gjykata e Lezhës ka dënuar me 6 vite burgim Antonio Lekën, 37-vjeçari i cili u kap me armë dhe municione luftarake në vitin 2023. 37-vjeçari akuzohet për armëmbajtje pa leje, shitje te lëndëve narkotike, mbajtje të armëve të ftohta si dhe “përgatitje te kushteve për vrasje”. Kujtojmë se Antonio Leka u kap në aksin rrugor

Read More