April 18, 2024
Tirana, Albania
Lajmi i fundit Politikë

Bardhi kërkoi interpelancë për Olsi Ramën, Kryeministri: Hipoteza haluçinante!

Pas kërkesës së kreut të grupit të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi për një interpelancë për vëllanë e kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama, ka ardhur edhe reagimi i kreut të qeverisë. Në një status të gjatë, Rama shkruan se një kërkesë e tillë nuk mund t’i përgjigjet pasi janë thjesht hipoteza haluçinante që nuk kanë lidhje

Read More
Aktualitet Lajmi i fundit

Olsi Rama padit Gazment Bardhin: Ose unë të shkoj në burg ose ai të ndiqet penalisht!

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka kallëzuar sot penalisht deputetin e Berishës Gazmend Bardhi, lidhur me akuzat për përfshirje të tij në njohje dhe favorizim të një grupi kriminal. Në kallzimin e tij Olsi Rama thotë se shpifja është bërë për një fabrikim pervers me qëllim manipulimin e opinionin publik, për motive të

Read More