April 17, 2024
Tirana, Albania
Aktualitet Lajmi i fundit

Vrasja e Pëllumb Metës në Shënavlash të Durrësit, Apeli lë në burg Hysen dhe Amarildo Metën

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën arrest me burg për Hysen dhe Amarildo Metën, të cilët ndodhen në burg pas vrasjes së babait Pëllumb Meta. Të dy kishin kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë nga arrest në burg në “detyrim për t’u paraqitur në policinë gjyqësore”, por kërkesa e tyre u rrëzua nga

Read More