April 17, 2024
Tirana, Albania
Sport

Botërori në Tajlandë, Erkand Qerimaj konfirmon mungesën, rrezikon Lojërat Olimpike

Erkand Qerimaj nuk do të marrë pjesë në kampionatin botëror të peshëngritjes që po zhvillohet në Tajlandë, event ky që ndihmon dhe për kualifikueset në Lojërat Olimpike Paris 2024. Shkodrani nuk ka udhëtuar për shkak të një viroze të stinës, dhe mjekët i kanë rekomanduar disa ditë pushim. Lajme negative këto për peshëngritjen shqiptare, pasi

Read More