April 12, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Ndalohet furgoni në Portin e Durrësit, shoferit e pasagjerit i gjejnë orë dore e bizhuteri të fshehura në trup

Në Portin e Durrësit është evidentuar dhe goditur një tjetër rast i fshehjes dhe kontrabandës së sendeve e mallrave. Kështu njoftohet se janë kapur disa sende me vlerë si ora e bizhuteri në një mjet tip furgon me targë AB 183 LZ, që drejtohej nga shtetasi E.S., e me pasagjer shtetasin M.R. Atyre iu gjendën

Read More