April 17, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

Karrige e grushta kokës, sulm brutal ndaj reperit të njohur shqiptar në Greqi

Reperi me origjinë shqiptare Sin Boy është dhunuar fizikisht në sulm të egër nga persona të maskuar, teksa ai performonte live në rrjetin social Tik Tok nga një sallon flokësh. Sipas mediave greke ngjarja ka ndodhur në Athinë, ku Sin Boy jeton. Në video, të paktën dy burra të veshur me të zeza dhe të

Read More