April 24, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

Megan Fox heq dorë nga flokët rozë, një epokë e re nis për të

Aktorja e njohur Megan Fox vendosi të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Fox njihet për ndryshimet e guximshme në pamjen e saj, ku më e fundit është ajo me flokët rozë. Mirëpo, duket se ngjyra rozë i është mërzitur, ndaj këtë herë ka provuar diçka ndryshe. Në një postim që Megan ka bërë

Read More
Aktualitet

6 të aksidentuar çdo ditë, më shumë makina të përplasura në janar e shkurt, e mërkura “dita e keqe”

Në dy muajt e parë të vitit ndodhën mesatarisht pesë aksidente rrugore çdo ditë. Të dhënat nga Instituti i Statistikave tregojnë se në janar dhe shkurt në rrugët e vendit pati 270 aksidente. Në raport me të njëjtën periudhë kohore të një viti më parë aksidentet rrugore janë rritur me 57 për qind. “90% e

Read More