April 17, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

As bashkë, as të ndarë! Sara Hoxha bën lëmsh rrjetin me deklaratën e fundit për Ledrin

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një prej çifteve më të komentuara gjatë këtyre kohëve në rrjet. Prej kohësh ata përfliten se i kanë dhënë fund lidhjes nga e cila kanë edhe një vajzë. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk ka pranuar të konfirmojë apo mohojë këto zëra, duke lënë mediat të aludojnë pas çdo deklarate.

Read More
Lifestyle

“Fillova të pi duhan sërish”/ Machine Gun Kelly i dëshpëruar pas prishjes së fejesës me Megan Fox

Disa ditë pasi aktorja Megan Fox zbuloi publikisht se e kishin prishur fejesën, Machine Gun Kelly postoi një story në Instagram. Këngëtari ka postuar një video në llogarinë e tij personale, në të cilën shihet në skenë me reperin Trippie Red. Siç shihet në klipin e shkurtër dhe konfirmohet nga vetë fjalët e tij, Machine

Read More
Lifestyle

Dua Lipa sfidon motin e Londrës, tregon këmbët e tonifikuara teksa ecën rrugëve të qytetit

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa veshi një pallto të gjatë jeshile me një mini fustan të zi teksa doli për ecje në Londrën me shi ditën e sotme. Dua veshi një xhaketë lëkure elegante jeshile të cilën e kombinoi me çizme me taka deri tek gjuri. Bukuroshja u shfaq tejet në humor teksa endej

Read More
Lifestyle

Megan Fox heq dorë nga flokët rozë, një epokë e re nis për të

Aktorja e njohur Megan Fox vendosi të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Fox njihet për ndryshimet e guximshme në pamjen e saj, ku më e fundit është ajo me flokët rozë. Mirëpo, duket se ngjyra rozë i është mërzitur, ndaj këtë herë ka provuar diçka ndryshe. Në një postim që Megan ka bërë

Read More