April 18, 2024
Tirana, Albania
Kronikë

Përndiqte një 38-vjeçare dhe e kanoste me publikim të fotove intime, arrestohet i riu

Policia ka vënë në pranga një 21-vjeçar në Vlorë, pas kallëzimit nga një 38-vjeçare se një shtetas i kishte shkaktuar ankth dhe pasiguri. Sipas 38-vjeçare, i riu vlonjat e kishte përndjekur dhe e kanoste se do të publikonte disa foto intime të saj. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, në vijim të

Read More