April 18, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Aksident tragjik në Këlcyrë, 8 viktima

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit në zonën e Këlcyrës, ku 8 persona kanë humbur jetën. Sipas të dhënave paraprake, viktimat janë klandestinë nga vendet e Lindjes së Mesme, të cilët po transportoheshin me një automjet tip Benz, si dhe drejtuesi i tij Sokol Ismeti. Makina me klandestinë është

Read More