April 17, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

Çfarë janë unazat e divorcit, trendi më i ri i prezantuar nga Emily Ratajkowski?

Modelja amerikane, Emily Ratajkowski, jo vetëm që u divorcua, por ajo po e feston me stil dhe me humor këtë ngjarje. Supermodelja, e cila u nda nga producenti Sebastian Bear-McClard në shtator 2022, kohët e fundit, u shfaq në mediat sociale, për të treguar aksesorët e saj të rinj mahnitës. Në një seri selfiesh seksi

Read More