April 17, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

EMRI/ Nuk mund të depërohet nga Britania, shqiptari i dënuar për pedofili: Vendlindja ime, e rrezikshme

52-vjeçari shqiptar, i dënuar për pedofili pas përdhunimit të një 15-vjeçareje në vitin 2015, nuk mund të depërtohet nga autoritetet angleze. Shqiptari i identifikuar nga mediat britanike si Gjin Gjergji, fitoi në Angli statusin e refugjatit, duke paraqitur dokumente të rreme dhe duke deklaruar se ishte me shtetësi kosovare dhe po largohej nga lufta në

Read More