May 27, 2024
Lifestyle

Vajza e Majlinda Bregut publikon foto krah partnerit, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën Kejdës?

Vajza e ish-ministres dhe ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë.

Kejda, e cila është shumë reverzuar sa i përket jetës private, ka zbuluar se është e dashuruar.

Por vajza e ish-ministres ka hezituar të zbulojë imazhin e mashkullit që i ka rrëmbyer zemrën.

25-vjeçarja postoi një foto në InstaStory krah partnerit të saj, megjithatë i ka mbuluar imazhin me një emoji zemre.

Gjithashtu, Kejda ka preferuar të mos zbulojë as emrin e tij, duke mos i bërë tag në postim. Ajo shihet e kapur për krahu me të dashurin e zemrës.