April 21, 2024
Tirana, Albania
Lifestyle

“Do bëjmë një fëmijë!”- Mertion Mjekiqi tregon planet me Ilnisa Agollin pas “Big Brother VIP”: Dua të krijojmë familje!

Moderatori Meriton Mjekiqi, ka treguar së fundmi planet e tij lidhur me marrëdhënien me Ilnisa Agollin, pas daljes nga Big Brother VIP. Gjatë një bisede me banorët, ai është shprehur se lidhja që ai ka me Ilnisën nuk është miqësi, ndërsa ka shprehur dëshirën për të bërë një fëmijë me të. “Unë e Ilnisa e

Read More
Lifestyle

“Më censuruan!”- Ndërpreu garën në BBV, Jetmir Salaj akuza produksionit: Isha në një trysni psikologjike të tmerrshme!

Jetmir Salaj, ka bërë reagimin e parë pasi ndërpreu garën e tij në “Big Brother VIP 3”, duke akuzuar produksionin se e kanë cencuruar. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ish-banori shprehet se sipas tij, i është mohuar një e drejtë ekzistenciale, që ai të vendoste vetë se si do ta luante lojën

Read More
Lifestyle

Horoskopi 21 prill 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

Bëni zgjedhjet që ju duken më të arsyeshme gjatë kësaj dite dhe mos mendoni më sesi do ecin gjërat më vonë. Jetoni momentin dhe argëtohuni sa më shumë. Venusi, perëndesha e dashurisë do ju mbështesë më së shumti ju beqarët. Takimet do jenë interesante dhe personat mjaft të veçantë. Përfitoni sa të mundni. Edhe ju

Read More
Lifestyle

Nominimi me dy faza, Lidi largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Lidi largohet sonte nga shtëpia më e famshme e Big Brother VIP, duke i dhënë fund rrugtimit për çmimin e madh. I pyetur se si ndihet që i shpëtoi nominimit, Liami u shpreh se: “Shumë mirë. Të dëgjosh dhe të ruash qetësinë në këtë lojë nuk do të thotë që t’i nuk di të luash. Unë

Read More
Lifestyle

Vëllai i Madh i dhuron avantazhin Julit, dy banorët që shkojnë ‘kokë më kokë’ në televotim

Vëllai i Madh i ka dhënë Julit avantazhin në lojë për të çuar në televotim kokë më kokë dy banorë, ose veten me një banor tjetër për të kuptuar se kush është i preferuari mes tyre. Në televotimin me pyetjen “Kush është i preferuari juaj?”, Juli ka zgjedhur të dërgojë në nominim veten dhe Eglën.

Read More
Lifestyle

“Moment thyerje”, ish-presidenti Bamir Topi emocionohet si kurrë më parë për dedikimin nga vajzat e tij

Ish-presidenti Bamir Topi, i ftuar në emisionin S’e Luan Topi me moderatoren Erjona Rusi në Top Channel bëri një rrëfim krejt ndryshe të jetës së tij, ku nuk munguan edhe emocione, të cilat ish-kreu i shtetit nuk i kishte shprehur më parë. Gjatë rrëfimit të momenteve të veçanta të jetës së tij, Topi u surprizua

Read More
Lifestyle

Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e madhe e Big Brother VIP 3

25 maj do të jetë finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother VIP. Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, ky sezon ka qenë i paparashikueshëm, me shumë surpriza, debate dhe thyerje rekordesh. Deri në finalen e madhe ju mund të votoni për çdo televotim

Read More
Lifestyle

Doli e dyta në ‘Grande Fratello’, aktorja Beatrice Luzzi surprizon Heidin

Hedi Baci është surprizuar nga mikesha e saj Beatrice Luzzi, një nga finalistet e Grande Fratello. Gjatë spektalit të mbrëmshëm Heidit iu tregua një një klip ku i tregohej pak a shumë si kishin shkuar gjërat në Grande Fratello, ndërsa pa se Beatrice kishte dalë e dyta në finale. Më pas asaj iu komunikua se

Read More
Lifestyle

Jetmiri largohet me revoltë nga shtëpia e “BBV 3”, shpërthen ndaj produksionit live

Jetmiri vendosi të largohet nga shtëpia e “BBVA 3”. Ai, në puntatën e kaluar, tha se do të vendoste gjatë së shtunës nëse do të largohej nga shtëpia. Pas disa diskutimeve, Jetmiri, vendosi që të largohej nga gara dhe të hiqte dorë nga çmimi i madh.   Në prime-n e kaluar, Jetmiri tha se ka

Read More
Lifestyle

Rrëfehet moderatorja: I dashuri më rrahu barbarisht, sa përfundova në spital

Erjola Doçi ka rrëfyer një histori të trishtë që ka përjetuar ajo si pasojë e dhunës nga parnteri. Ajo tha se ka përfunduar në spital, nga dhuna e të dashurit.   Erjola dha edhe një mesazh për të gjitha gratë e dhunuara.   “Kur preka fundin dhe pashë veten në dyert e spitalit duke… Aty

Read More