May 27, 2024
Sport

Partizani shpallet kampion në volejboll për meshkuj

Partizani fitoi 3-1 finalen e pestë ndaj Tiranës duke u shpallur kampion në volejboll për meshkuj.

 

“Demat” kishin humbur dy ndeshjet e para të serisë së finaleve, por arritën të bënin përmbysjen e madhe duke fituar 3 ndeshjet e tjera dhe rrjedhimisht edhe titullin kampion.

 

Ky është titulli i 16 kampion i Partizanit në volejbollin e meshkujve.