April 17, 2024
Tirana, Albania
Bota Lajmi i fundit

Të shtënat ndaj kryetarit të Komunës në Maqedoninë e Veriut, policia: Janë plagosur dy personat që e shoqëronin

Policia e Maqedonisë së Veriut ka dhënë detaje në lidhje me atentatin e ditës së sotme ndaj kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi. Sipas policisë, shënjestra ka qenë kryetari, por nga ngjarja kanë mbetur të plagosur dy personat që e shoqëronin. Eshtref S. dhe Advan. A (djali i shoferit të kryetarit Ibrahimi) i janë

Read More