April 24, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, njëra shpërthen në flakë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Larushk të Fushë- Krujës. Në aksident janë përfshirë një makinë tip “Benz” dhe një tip “Golf 5”. Pas përplasjes një nga automjetet ka shpërthyer në flakë. Raportohet se nuk ka viktima dhe as të plagosur. Mjeti është përfshirë nga flakët, por drejtuesi ka mundur të dalë

Read More
Kronikë Lajmi i fundit

Tragjike në Itali, DJ shqiptar vdes në aksident rrugor, Ferrari i tij shpërtheu në flakë

Një shqiptar nga Kosova, me banim në Zvicër ka humbur jetën në mënyrë tragjike në një aksident automobilistik në Itainë veriore. Sipas mediave, shqiptar ishte me profesione DJ, ndërsa makina Ferrari me të cilin ai po udhëtonte u bë copash, më pas shpërtheu edhe në flakë. Mediat italiane shkruajnë se Ferrari GT C4 i bardhë

Read More